Kim jesteśmy, co robimy

Świadczymy różnorodne usługi informatyczne. Jesteśmy wydawcą kilku lokalnych portali internetowych (m.in. Moja Ostrołęka). Zatrudniamy programistów, informatyków, techników oraz dziennikarzy i fotoreporterów. Tworzymy strony i sklepy internetowe, pomagamy rozwiązywać problemy informatyczne, dostarczamy dobre, sprawdzone rozwiązania.

Specjalizujemy się w tworzeniu stron, sklepów i aplikacji internetowych dla firm. Obsługujemy klientów z północno-wschodniego województwa mazowieckiego, w szczególności Ostrołęki i okolic. Na co dzień tworzymy regionalne serwisy internetowe, m.in. Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl.

Zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną dla firm i instytucji, od pomocy w zakupie sprzętu komputerowego poprzez ciągłą opiekę merytoryczną i techniczną nad stronami www i profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram), po tworzenie specjalistycznych rozwiązań takich jak złożone bazy danych, katalogi produktów czy systemy rezerwacji.

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od 2001 roku, natomiast firma istnieje od stycznia 2007 r. Jesteśmy programistami z pasją, nie korzystamy z szablonowych, darmowych rozwiązań, dlatego tworzymy produkty szyte na miarę, działające w sposób dokładnie taki, jakiego oczekuje klient. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Nie jesteśmy ludźmi z przypadku. Firma nie powstała dzięki unijnej dotacji i nie zostanie zamknięta za kilkanaście miesięcy. Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, stabilną pozycję na rynku i bardzo wielu zadowolonych, powracających klientów.

Siedziba firmy znajduje się w samym sercu Ostrołęki. Zespół bardzo doświadczonych fachowców jest na miejscu. Możesz odwiedzić nasze biuro lub zadzwonić i zadać pytania. Chętnie dojedziemy o porozmawiamy w Twoim miejscu pracy.

Od wielu podobnych firm tworzących strony internetowe dzieli nas przede wszystkim to, że nie jesteśmy grupą studentów, która będąc na wakacjach nie odbiera telefonu lub właśnie wybiera się za granicę i nie ma dla Ciebie czasu. Jesteśmy zawsze pod ręką. Odbieramy telefony, bardzo szybko odpisujemy na e-maile. Oferujemy ciągłą pomoc. Drobne zmiany bardzo często wykonujemy naszym klientom bezpłatnie.

Współpracują z nami także programiści z administratorzy serwerów dedykowanych z innych miast. Tworzymy zgrany od lat zespół, który ma za sobą wykonanych wiele skomplikowanych projektów wymagających koncentracji, dokładności i znajomości wielu zagadnień.